Etkinlik Takvimi
23.06.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Kupalarıyla Rektör Şahin'i Ziyaret Ettiler
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 07.03.2017 13:57:00

 

2016-2017 sezonunda U18 Erkek ve Kız  Basketbol Kategorisi’nde Konya Şampiyonluğu Kupalarını ve U11 Erkek Basketbol Kategorisi’nde de Konya İli Şampiyonu olarak Teşvik Kupası ile birlikte Selçuk Üniversitesi Basketbol Spor Kulübü sporcuları, antrenörleri ve yöneticileriyle birlikte Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

 

 

Ziyarete Kurumsal İletişim Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ahmet Şimşek, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Hayrettin Hayrullah Sofuoğlu, Basketbol Spor Kulübü Sorumlu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali İhsan Martı, Koordinatörler İbrahim Öz, Mehmet Okur, Antrenörler Berker Şahin, Mustafa Kızılçınar, Sertaç Kursav, Hüseyin İncekara, Alperen Çiftçi, Şevval Karakurt ve sporcular katıldı.

 

 

2012 yılında kurulan Selçuk Üniversitesi Basketbol Spor Kulübü, 300’ün üzerinde erkek ve bayan lisanslı sporcusu ile U11, U12, U14, U16 ve U18 takım kategorilerinde Konya yerel liglerinde mücadele etmekte ve kurulduğundan bu yana sayısız şampiyonluğa ve dereceye imza atıyor. 2016-2017 sezonunda U18 Erkek ve Kız  Basketbol Kategorisi’nde Konya Şampiyonluğu Kupalarını ve U11 Erkek Basketbol kategorisinde de Konya İli Şampiyonu Teşvik Kupasını almayı başardı.

 

 

Ziyaretin ardından, Selçuk Üniversitesi Basketbol Spor Kulübü oyuncuları, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’e ‘42 numaralı Selçuk Üniversitesi Basketbol Spor Kulübü Forması’ hediye etti.

 

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk